top of page
bobkatzlowres.jpg
Kii_THREE_SalesPitch-1.png

"The Kii THREE is the most transparent active loudspeaker I have ever heard..."
Bob Katz - Mastering Guru - Florida USA

הטכנולוגיה של  Kii Audio - רמקול מוניטור High End אקטיבי במארז קומפקטי

כל מוניטור Kii THREE מכיל שישה ערוצים של DSP, שישה ממירי D/A ושישה מגברים.

ההגברה מבוססת על מגברי Hypex Ncore 250W בעוצמה כוללת של 1500W RMS שעוצבו על ידי Bruno Putzeys (הגרסה החדשה ביותר של Hypex Ncore).

אלמנט ייחודי ל Kii THREE היא לולאת בקרת מתח\זרם בין האלמנטים למגברים המשפרת באופן פעיל את ביצועי העיוות של האלמנטים ותורמת באופן משמעותי לרזולוציה הקיצונית של הרמקול.

משימת עיצוב מעגלי ה DSP וההמרה הוטלה על "Bart van der Laan" בעל ניסיון רחב בעיצוב לוחות DSP לתחום ה High End המקצועי. ההטמעה של מעגלי ההמרה (A/D D/A) היא הצלחה בפני עצמה עם נתיב אות שקוף לחלוטין ואינו שמיע, הישג שלא קיים אפילו ביחידות ה DAC היוקרתיות ביותר.

חוץ מטכנולוגיית Active Wave Focusing (עליה נסביר בהמשך בהרחבה) מערך ה DSP גם שומר על האלמנטים מפני תנועת יתר על ידי שימוש עדין בפילטרים במקום בלימיטרים מה שמאפשר ל Kii THREE לספק עוצמות גבוהות מרמקולים גדולים הרבה יותר.

soundsgood.png
Kii_TREE_home1.jpg
Kii_TREE_home5.jpeg

איך טכנולוגיית Active Wave

Focusing פועלת

Active Wave Focusing היא טכנולוגיה קניינית של Kii המציגה דור חדש של פילטרים שאינו דומה לשום Crossover אחר. במקום חילוק פשוט של תחום התדרים בין האלמנטים. ה Kii THREE מתחשב במיקום של כל אלמנט ביחס לחדר ולשאר האלמנטים ליצירה של גל שלם בעל כיווניות קדימה בלבד ונשמע כאילו כל האות מגיע מאלמנט המיד הקדמי.

עם פילטרים קלאסיים, רמקולים מסוגלים לפצות על חוסר תאימות בתזמונים בציר השמע המרכזי בלבד אבל הסאונד מגיע לאוזניים כמה פעמים, מהקיר האחורי והקירות הצדדיים.

טכנולוגיית Active Wave Focusing מסוגלת לבטל כמעט לחלוטין את ההחזרים מהקיר האחורי והצידי וליצור תמונת מדויקת ובלתי תלויה בסביבה אפילו בתחום התדרים הנמוך ביותר (בס כיווני!). זהו הישג עצום להתנהגות האקוסטית של רמקול בסביבה שאינה "מטופלת", בפעם הראשונה אנו מקבלים רמקול שמעניק ביצועים כשל אולפן מקצועי מטופל אקוסטית ללא תלות בסביבה. הבס נשמע מפורט ובעל אופי ברור, תוף הקיק חובט בבטן בעוצמתיות אך דועך במהירות מקסימלית ללא הדהוד מיותר וממסך. אלו ביצועים שהיו שמורים רק למערכות אולפניות ענקיות המותקנות בתוך הקיר הקדמי.

 

ה Kii THREE הוא מוניטור\רמקול קומפקטי בעל ביצועים העוברים רמקולים גדולים יותר בעשרות מונים גם בחדרים גדולים שלא מעוצבים אידיאלית מבחינה אקוסטית. חדרים קטנים אפילו נהנים יותר בזכות השליטה הכל כך מדויקת בתפוקת הבס. הם יכולים ממש להתאים את עצמם לגודל החדר ובפעם הראשונה בלי להתפשר על תמונת סאונד טבעית ואמיתית בדיוק כמו שהאומן התכוון ואפילו כמה צעדים קדימה יותר.

 

מבחינת כניסות ה Kii THREE מספקים אפשרויות חיבור דיגיטליות, אנלוגיות מאוזנות ולא מאוזנות. כל הכניסות נדגמות בתדרים גבוהים על מנת להבטיח דחיקת Jitter מושלמת מכל כניסה דיגיטלית.

המערך האלקטרוני לבדו הוא צעד טכנולוגי ענקי לתמסורת אות מושלמת. יחד עם עיצוב תיבה חדשני ובחירת אלמנטים קפדנית ה Kii THREE מגדיר מחדש את היכולות של רמקול לספק רזולוציה ותמונה מדויקת. אתם צריכים לשמוע כדי להבין את למה ה Kii THREE נחשב למהפכה בתחום האודיו המקצועי והאודיופילי.

connectors.png
soundsgood.png

4 וופרים 6.5"

מידרנג' 5"

טוויטר 1" בעל נתיב הולכה. כל אלמנט מוגבר בנפרד

הגברה 6x250w Full-custom Ncore

Active Wave Focusing Filter

תחום תדרים: 20Hz (-6db) - 25kHz (0.5dB)

שליטת פילטרים לטעם המשתמש

פיצוי על גבולות החדר (14 מצבים)

היענות מופע, Linear Phase או Minimum Latency

כיווניות: מ 54Hz עד ל 1kHz

משקל: 19 ק"ג

כניסות: Analog, AES/EBU

S/PDIF Toslink ו- USB על ה Kii Control.

כל Kii THREE מכיל:

Kii Control שלט ופריאמפ

ה Kii Control הופך את ה Kii THREE למערכת שלמה בעלת הביצועים הגבוהים ביותר בנוחות ופשטות. הוא כולל מערך שליטה לרמקולים בעל אפשרויות של חיבור נגן CD או Drive, שרת אודיופילי, סטרימר, מערכת טלויזיה ונגינה ישירה דרך Bluetooth.

הוא מוסיף עוד 3 כניסות דיגיטליות, S/PDIF קואקסלי, חיבור אופטי, ו USB (המשמש כממשק אודיו\כרטיס קול\DAC  בנגינה של 24Bit/384kHz ו- DSD64/DSD128).

ניתן לבחור כל כניסה בלחיצת כפתור אחת על מסך המגע. שליטת הווליום מבטיחה בקרת עוצמה מדויקת ללא איבוד אות או הקטנה של הדינמיקה על ידי שליטה על מערך ממסרים.

כל אפשרויות הכיוון ניתנות לבחירה ישירות מהשלט, כולל יצירה של תוכניות, פילטרים ומגוון קוסטימזציות אחרות.

חשוב כאן לציין פיצ'ר חכם ונוח לשליטה אלחוטית על ידי שלט IR מסוג RC5 או Apple Remote (בנוסף לנגינה ב Bluetooth מכל טלפון\מחשב)

Kii_TREE_control.jpg
Kii_TREE_bxt.jpg
soundsgood.png

BXT

ה BXT הוא תוספת שהופכת את ה Kii THREE לרמקול רצפתי בתוספת 16 אלמנטים והגברה אקטיבית.

הוא משתמש באותה הטכנולוגיה של אלמנטים צדדים, קדמיים ואחוריים לתוספת תחום תדרים נמוך ו SPL במרקם Cardioid (בס כיווני!) למרות גודלו ה BXT אינו באינטראקציה עם החדר ומבטיח את אותם ביצועים מושלמים בכל סביבת השמעה. ובתדהמה רבה אפילו בחדרים קטנים.

כל מערכת Kii THREE ניתנת לשדרוג עם ה BXT בכל זמן. ה Kii THREE מזהים אוטומטית את ה BXT ומתאימים את מערך ה DSP בהתאם ללא התערבות המשתמש.

הם גם כמובן מגיעים בצבעים תואמים ליחידות הבסיס, Graphite Satin Metallic, City Teal Matte, Iced Bronze Metallic

Contact
bottom of page